Kennismaking

Hierbij mijn voorstelling: 

Ben van Bronkhorst, geboren op 21 februari 1944 te Hernen (bij Wijchen). Ingetreden bij orde van de Franciscanen op 7 september 1963 en op 25 april 1971 priester gewijd in de kerk van ‘De Boom’ in Amsterdam. Zes jaar kapelaan geweest in de Franciscus-parochie te Weert. Daarna kapelaan in de Grote Kerk van Venray en secretaris van het dekenaat van augustus 1977 tot 1 januari 1987. Vanaf 1 maart 1987 pastor in steeds meer parochies (Velddriel, Kerkdriel, Alem, Hedel, Ammerzoden en tenslotte ook nog van Zaltbommel en Rossum/Hurwenen) en deken van De Bommelerwaard. Vanaf 1 juni 2009 met emeritaat en bereid om hier en daar nog eens in te vallen. Dat gebeurt in Abdij Mariënkroon in Nieuwkuijk, in de r.k. parochie van Terschelling, bij de Zusters Clarissen in Megen, in de parochie van De Bommelerwaard én in Bokhoven. 

Laatste nieuws

Lief & Leed

Lees verder...

Kennismaking met Ben van Bronkhorst 

Lees verder...

Bereikbaarheid secretariaat
Een nieuwe plek voor het kantoor van de parochie is gevonden in de Sacristie

Lees verder...

Overzicht van de vieringen
De zondagse vieringen beginnen om 11.15 uur tenzij anders aangegeven.

Lees verder...

Om de privacy van de bewoners van de pastorie

Lees verder...